PAYLAŞ
KAYDIR

Hakkımızda

Amacımız, kullanıcıların mimari fikirlere ulaşımını kolaylaştırmak; onları farklı ürün ve malzeme tedarikçileriyle tanıştırmak, ihtiyacı kadar mimari hizmetten faydanlanmalarını sağlamaktır.

Hakkımızda

Şirket Faaliyet Alanları

Şirketimiz alt yapı, üst yapı ve ince işler konusunda deneyimli yönetici ve tecrübeli şantiye kadrosu ile inşaat sektöründe söz sahibi olmayı benimsemiş köklü bir kuruluştur.

Şirketimiz üstyapı alanında Toki, Adalet Bakanlığı, Büyükşehir Belediyesi, İl Özel İdareleri ve çeşitli kamu kurum ve kuruluşlara hizmet vermiş olup, üst yapı taahhüt ve dekorasyon alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.

 

Şirketin Kısa Geçmişi Ve Hedefler

Gütaş Yapı Taahhüt Tic. Ltd. Şti. köklü geçmişi bulunan bir firmadır. Kuruluş öncesinden başlayan çalışmalardan, Ankara merkez bölgesi yap-sat işleri ve uygulamalı şap beton işlerini başarı ile gerçekleştirmiş olup, kurulduğu yıldan bugüne kadar kaliteli ve dürüst hizmet anlayışındaki iddiasını üst yapı projelerinde, alt yapı konut ve diğer resmi kurum ve kuruluşların işlerinde uygulamaya döken bir firmadır.

Konusunda tecrübeli, dinamik ve çalışkan teknik kadrosuyla müşteri odaklı çalışan, sürdürebilir bir başarıyla pazar payını artırarak geleceğin modern yapı ve projelerinde söz sahibi, sektörünün tercih edilen bir firması olmayı hedeflemektedir.

İnşaat sektöründe haklı bir saygınlığa ulaşan Gütaş Yapı faaliyetlerini yürütürken doğal çevrenin, ülke ekonomisinin, işçi sağlığı ve güvenliğinin de korunması bilinci ile kaliteden ödün vermeden kusursuz iş idealini gerçekleştirme düşüncesinde hareket etmektedir.

01.
0
BİTEN PROJELER
0
DEVAM EDEN PROJELER
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
ÖDÜL
Copyright © 2021. Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.
ÜSTE ÇIK